Novinky O společnosti

Agenda

Volby Dokumenty Vedení Delegát Členství Ocenění

Sekce

HuBraM NPvN

Vzdělávání

Funkční odbornost EEG Funkční odbornost EMG Funkční odbornost EP Funkční odbornost ION Výroční sjezdy Granty

Jiné info

ČLS JEP info IFCN info Odkazy Archiv novinek

Pro členy společnosti

Časopis CN Příspěvky členů

 

Kontakt
 

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pokud chcete dostávat elektronické informace ČSKN, nebo aktualizovat Váš elektronický kontakt, použijte tento formulář.

Níže uvedený formulář slouží pro registraci za řádného člena České společnosti pro klinickou neurofyziologii ČLS JEP. Pokud nejste členem ČSKN můžete se takto ke členství přihlásit. Vyplněný formulář bude zpracován a zaslán na členskou evidenci. Přihláška je rovnocenná registraci prostřednictvím ČLS JEP.

O vyřízení žádosti rozhoduje sekretariát ČLS JEP a výbor ČSKN. V případě Vašeho přijetí budete obeslán složenkou s členským poplatkem (150 Kč základní členství ČSKN, 100 Kč platí laboranti, studenti a naši členové v důchodovém věku /od roku 2014/; pokud dosud nejste členem ČLS JEP, zaplatíte ještě 300 Kč pro tuto zastřešující organizaci). Vaše členství je platné po uhrazení členského poplatku.


Červeně označená pole je nutné vyplnit, aby byl formulář odeslán.

Zasláním formuláře k registraci se přihlašujete za řádného člena společnosti ČLS JEP a její odborné složky České společnosti pro klinickou neurofyziologii ČLS JEP. Souhlasíte s posláním a cíli ČLS JEP a se zasíláním informací spojených s činností ČSKN e-mailem (Zákon č.480/2004 Sb.). Současně prohlašujete, že nemáte dluh vůči ČLS JEP a jejím organizačním složkám.

Vaše osobní údaje budou sloužit pro vzájemnou komunikaci a nebude s nimi dle zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů nijak manipulováno.

 

 

 

Graficky stránky navrhl a vytvořil Jan Kremláček