Novinky O společnosti

Agenda

Volby Dokumenty Vedení Delegát Členství Ocenění

Sekce

HuBraM NPvN

Vzdělávání

Funkční odbornost EEG Funkční odbornost EMG Funkční odbornost EP Funkční odbornost ION Výroční sjezdy Granty

Jiné info

ČLS JEP info IFCN info Odkazy Archiv novinek

Pro členy společnosti

Časopis CN Příspěvky členů

 

Kontakt
 
 

Funkční odbornost pro EEG

K 31. 12. 2015 skončilo přechodné období udělování foEEG. Od 1. 1. 2016 bude foEEG udělována atestovaným neurologům a psychiatrům po absolvování zkoušky. Ke zkoušce se mohou přihlásit po vyplnění formuláře a jeho odeslání elektronicky (eeg@neurofyziologie.cz) nebo v listinné podobě na adresu: MUDr. Jana Zárubová, Neurologická klinika 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, Praha 5, 150 06.

Součástí přihlášky ke zkoušce je potvrzení o zaplacení administrativního poplatku 600,- Kč České společnosti klinické neurofyziologie ČLS JEP. Zaplacení proveďte na účet ČLS JEP 500617613 / 0300 s variabilním symbolem 20054.

Otázky ke zkoušce jsou k dispozici ke stažení v elektronickém dokumentu. Kandidát obdrží zkouškové CD, na kterém jsou EEG záznamy a klinické údaje 133 pacientů s nejméně dvěma grafy u každého. CD také obsahuje prohlížecí software doc. Krajči k prohlížení, mapování a filtraci EEG.

Za stávajících podmínek je pro samostatnou práci a přihlášení se ke zkoušce požadováno:

  • popis 500 EEG grafů pod odborným vedením lékaře s platnou foEEG a následnou praxí nejméně 5 let od vykonání zkoušky;
  • je žádoucí stáž na akreditovaném školícím místě nebo jiné adekvátní vzdělání
  • .

Zkouška se koná před odbornou komisí, která byla jmenována výbory České společnosti klinické neurofyziologie, České neurologické společnosti, České ligy proti epilepsii a Společnosti dětské neurologie. Komise se schází pravidelně 3x ročně, termín je vždy poslední čtvrtek v květnu a v září a první čtvrtek v lednu.

 

Další termín zkoušení je 25. 5. 2017.

Dokumenty komise

Akreditovaná školící pracoviště

  • Thomayerova nemocnice, Praha 4
  • Nemocnice Na Bulovce, Praha 8
  • FN Motol, Praha 5
  • FN U Sv. Anny, Brno
  • FN Brno
  • Nemocnice Na Homolce, Praha 5

Další informace včetně kontaktních osob a školitelů najdete v této příloze.

Současné složení komise

  • MUDr. Jana Zárubová - ČSKN ČLS JEP
  • prof. MUDr. Milan Brázdil, Ph.D. / doc. MUDr. Jiří Hovorka, CSc. - ČLS ČLS JEP
  • MUDr. Klára Brožová - SDN ČLS JEP
  • doc. MUDr. Pavel Kršek, Ph.D. - SDN ČLS JEP
  • prof. MUDr. Petr Marusič, Ph.D. - ČSKN ČLS JEP
  • MUDr. Evžen Nešpor - ČNS ČLS JEP
  • prim. MUDr. Ing. Svojmil Petránek, CSc. MBA - ČSKN ČLS JEP
  • MUDr. Miroslav Moráň - ČNS ČLS JEP

Blahopřejeme k úspěšnému složení zkoušky

Dne 25. 5. 2017 úspěšně složila zkoušku a získala funkční odbornost EEG MUDr. Katarina Brunová-Česká z FN Brno

 

Seznam držitelů funkční odbornosti EEG

(aktualizovaný ke dni 30. 5. 2017)

přijmení jméno pracoviště
Adámková Jana České Budějovice
Stanislava Adámková Hořovice
Miriam Adamovičová Praha 4
Věra Amblerová Plzeň
Martin  Anders Praha
Jolana  Andrysová Zlín
Štefánia  Aulická  Brno
Petr Aulický Brno
Dagmar Babková Ostrava
Jarmila Baboráková Švehláková Choceň
Milan Bajaček Praha 1
Kamila Baková Ostrava
Ingrid Báliková Liberec
Michal Bar Ostrava
Jan Bartoník Zlín
Zdeňka  Bartošová Nový Jičín
Petra Bártová Ostrava-Poruba
Libuše Baselová Havířov
Jana Baselová Třinec
Hanuš Baš Jihlava
Hana Bayerová Praha 7
Jitka Bednářová Velké Meziříčí
Irena Bednářová Jindřichův Hradec
Hana Benešová Šumperk
Jana Beranová Jindřichův Hradec
Zdeněk Bešta Klatovy
Ludmila Bláhová Kolín 
Jiří Blažej Kutná Hora
Pavel Bočan Praha 4
Petra Bodnárová Chomutov
Michaela  Böhmová Litoměřicích
Irena  Borčinová Jindřichův Hradec
Hana Boušková Brno
Karel Brabec Chrudim
Milan Brázdil Brno
Milan  Brázdil Brno
Jaroslav  Brichta Brno
Jaroslav Brichta Brno
Klára Brožová  Praha 5
Markéta Brunclíková Šťástková Kladno
Katarína Brunová-Česká FN Brno
Martin Brunovský Praha 8
Vladimíra  Brychtová Jihlava
Henryk Brzeźański Karviná 
Lucie  Brzobohatá Praha 9
Lenka  Břešťanová Kladno
Hana Bučková Frýdek-Místek
Norbert Budz Znojmo
Jindřiška Burešová Olomouc
Anežka Buršíková Medicon a.s. Praha 4
Klára  Businská Ústí n. Labem
Petr Bušek Praha 4
Jiří Ceé Litoměřice
Renata Cíbochová Praha 5
Jana Culková Děčín
David Cyrány Ústí nad Orlicí
Veronika Čakrtová Praha 4
Martina Čechová Hodonín
Jana Čípová  
Alena Damborská Brno
Pavlína Danhofer Brno
Jiří  David Olomouc
Jana Dobešová Hostivice, Praha 2, Praha 5
Pavel Dohnal České Budějovice
Zuzana  Doktorová Trenčín, SR
Aleš Doležal Rakovník
Irena Doležalová Brno
Alena Dominová Hradec Králové
Hana Dostálková Uherské Hradiště
Simona Dostálová Praha 2
René Dryml Olomouc
Marta Dvorská  Děčín
Helena Dvořáková Praha 4
Lenka  Dvořáková Pelhřimov
Zuzana  Eichlová Liberec
Martin Elišák Praha 5
Eva Faiferová Děčín 
Ludvíka Faladová Praha 5
Eliška Faltýnová Praha 2
Jan  Fiksa Praha 2
Marie  Filipová Praha 17
Naděžda  Fišerová Vyškov
Roman Flašar Brno
Andrea  Folaufová Praha 4 
Petra Folprechtová Olomouc
Miroslava Foltánová Kyjov
Martin Forgač Praha 2
David Franc Olomouci
Robert Franc Hranice
Naděžda Franková Ostrava
Naděžda Franková Ostrava
Petra Fremundová Praha 8
František Gábriš Havlíčkův Brod
Lubomír Gabrlík Prostějov
Marie Glombová Kolín 
Janka Gorgolová  Ostrava
Jitka Grohová Hustopeče
Markéta Grünermelová Praha 4, Praha 5
Barbora Gwardová Ostrava
Jana Haberlová Praha 5
Jiří Hájek Nové Město na Moravě
Libuše Hájková Krnov
Dana  Halbichová Praha 8
Jan Hálek Olomouc
Hana Hanosková Olomouc
Alice  Hasmanová České Budějovice
Jitka Havlíková Ústí n. Labem
Ivona Heineková Karlovy Vary
Dobroslava Helšusová Louny
Lucie Henešová  Třebíč
Lenka  Hlinková Praha 10
Pavla Hněvsová Praha 4
Miroslav  Hochel Břeclav
Helena Hojdíková Hradec Králové
Jaroslav  Holeček Česká Třebová
Monika Holíková Kladno
Karel Holman Šumperk 
Pavel Horáček Blansko
Ondřej Horák Brno
Jitka Hořejší Praha 8
Jaromír Houser České Budějovice
Jiří Hovorka Praha 1
Jana  Hrušková Sokolov
Vlastimil  Hřeben Jihlava
Jan Hudec Zlín
Zdeňka  Humhalová Praha 4 
Helena Hyclová Kladno
Radomír  Chaloupka Ústí nad Orlicí
Adriana Chaloupková Praha 9
Vladimíra Chalupová Frýdek-Místek
Radka Charouzdová Ústí n. Labem
Jindřich Chroboček Třinec
Veronika Ibarburu Lorenzo Y Losada Praha 2
Michael  Inneman Kladno
Monika Jahnlová Beroun
Helena Jahnová Praha 2
Jana Jankových Blansko
Radka Jebavá Kolín 
Robert Jech Praha 2
Monika Jelínková Karviná
Miroslava Jelínková Hranice
Markéta Jirásková Praha 10
Jakub Jirků Nové Město na Moravě
Michaela  Jirsová  
Lada Jirušková  Liberec
Alena Jonášová Kolín
Kristina Jonsztová Karviná 
Irena Judasová Praha 10
René Jura Brno
Lenka  Juráčková Trenčín, SR
Jiří Jurník Břeclav
Marie Kabrdová Nové Město na Moravě
Marie  Kaděrová Frýdek-Místek
Gabriela  Kamencová Praha 2
Jiřina  Kaňáková Klatovy
Jiří Kára Tábor
Eva Karasová  
Jana  Karhanová Mladá Boleslav
Věra Karlíková Mělník
Igor  Karpowicz Karlovy Vary
Darina  Kaslová Tábor
Tomáš Kašpárek Brno
Dagmar Kazdová Žďár n. Sázavou, N. Město na Moravě
Valja Kellerová Praha 10
David Kemlink Praha 2
Jana Kišková Opavě
Irena Klajblová  Brno
Helena Klečková Plzeň
Jana Klečková Praha 2
Petr Klement Praha 2
Lenka Klemová Brno-Bohunice
Lenka Klepalová Brno
Jaroslava Kneiflová České Budějovice
Jitka Kočvarová  Brno
Radmila Koděrová Ostrava-Vítkovice
Josef Koliba Hodonín
Martina Koloničná Frýdek-Místek
Jaroslav Korsa Příbram
Bronislava Korsová Praha 4
Milan Kosák  
Pavel Kostka Praha 4
Hana Kostková Praha 6
Martin  Košťál Havířov
Jiřina  Košuličová Příbram
Rudolf Kotas Plzeň
Věra  Kotnová Ostrava - Hrabůvka
Jolana  Kotoučová  Praha 10
Eva Kovaříková Praha 8
Martina Kovářová Most
Lucie Kozlová  Bílina, Teplice
Petr Kožíšek České Budějovice
Dagmar Krajcarová Kroměříž
Petr Králíček Plzeň
Irena Králová Most
Miroslava Kramářová Rumburk
Josef  Kraus Praha 5
Ivana Krehelová Břeclav
Veronika Krejčí Praha 2
Hana Krijtová Praha 5
Pavel Kršek Praha 5
Petr Kuba Ostrava
Aleš Kubát Olomouc
Jan Kubík Chomutov 
Jitka  Kučerová Roudnice n. Labem
Marta Kučerová Strakonice
Martin Kudr Praha 5
Martin  Kuchař Liberec
Krystyna Kultanová Karviná
Milena  Kuncová Hradec Králové
Marie  Kunčíková Ostrava
Zdeněk Kundrata Brno-Bohunice
Markéta  Kuntošová Česká Lípa
Ivana  Kůrková Prostějov
Sergey Kusov Pelhřimov
Hana  Kvapilová Brno
Milan  Labonek Olomouc
Jana Lacová Olomouc
Ctirad Lakomý Praha 2
Helena Lasotová Třinec
Vladimíra Lehká mateřská dovolená?
Petr Leška Vsetín
Libuše Lhotáková  České Budějovice
Iva  Lieberzeitová Tišnov
Renata Listoňová Náchod
Jaroslav  Lněnička Brno
Danuše Lněničková Brno
Marie Loníková Praha 5
Jiří Loučka Jindřichův Hradec
Lucie  Loudová Praha 6
Milena  Lukášová Opava
Roman Macek Most
Miroslava Madejova Ostrava
Kamila Máchová Nový Jičín, Kopřivnice
Hana Malachová Tišnov
Antonia Mank Břeclav
Jarmila Marková Praha 1
Petr Martínek Bystřice n. Pernštejnem
Lubomíra Martinovová Trutnov
Rastislav Martišek Nový Bydžov
Petr Marusič Praha 5
Jana Matějková Jilemnice
Petr Matek Jablonec n. Nisou, Turnov
Pavel  Matoušek Prachatice, Vimperk
Jozef Matúš Karviná, Havířov
Blanka  Matušková Kroměříž
Andrea Medková Holešov, Kroměříž
Hana Medřická Ostrava
Alena Meleková Pardubice
Hana Melšová Děčín
Petra Migaľová  Ostrava
Rudolf Michálek Ústí nad Labem
Laureta Michnáčová Ostrava
Roman Mikan Chrudim
Marta Miklošková Nitra, SR
Marie Mikolášová Příbram
Boris Milberger Bohumín
Jana Mokroszová Havířov
Jitka Mondoková Česká Lípa
Miroslav  Moráň Brno
Kateřina Moráňová Brno
Vlasta Motlová Brno
Eva Motyčková Kutná Hora
Petr Munzar Pardubice
Alena Mužíková  Hradec Králové
Petr Nejtek Cheb
Marta Neklanová Olomouc
Iveta Němcová Praha 1
Evžen Nešpor Praha 2
Jiří Neumann Chomutov
Tomáš Nežádal Praha 1
Ingrid Niedermayerová Brno
Alice  Nogolová Ostrava
Dana Nováčková Dolní Třebonín
Vilém  Novák Ostrava
Jana Nováková  Jirny, Praha-východ
Jana Nováková Jihlava
Jana Kateřina Nováková  Dobřany
Vendula Novotná Ústí n. Labem
Irena  Novotná Brno
Jaroslav  Nushart Praha 9
Petra  Nykodýmová Pardubice
Eva Obdržálková Prostějov
Katarína Obereignerů Přerov
Simona Obermannová Praha 10 
Lenka Okáčová Brno
Iva  Ondečková Děčín
Václav Ondřich Brno
Alexandr Orel Tábor
Natálie Palečková Klatovy
Patricia Palenčárová  
Tomáš  Páleníček Praha 8
David Pánek Praha 6
Věra  Papoušková Praha 6
Ivana  Patáková Hořovice, Praha 4
Lukáš  Paulas Praha 5
Lukáš Páv Praha 4
Dagmar Pavelková Plzeň
Jana Pavláková Ústí n. Labem
Hana Pavlíčková Praha 10
Ladislav Pazdera Rychnov nad Kněžnou
Dagmar Pecharová Praha 1
Michal Pelíšek Strakonice
Dana Peprlová Liberec
Vladimír Peřina České Budějovice
Richard Pešek Jihlava
Svojmil  Petránek Praha 5
Elena Petrovskaya Most
Martin Petrovský Praha 8
Hana Pikulová  Brno-Bohunice
Tomáš Pitter Jindřichův Hradec
Radim Píža Ostrava
Kateřina  Plichtová Praha 4
Urszula Polášková Havířov, Karviná
Markéta Pospíšilová Plzeň
Vladimír Potoček Praha 5
Jan Pouzar Chomutov
Irena Pozděnová Plzeň
Martin Pretl Praha 3
Tomáš Procházka Praha 5
Věra Procházková Praha 9
Jindra Pruknerová  Praha 2
Iva Příhodová Praha 2
Jana Puklová Brno
Jaroslav Rach Strakonice
Jan Rajner Ostrava
Libuše Ratajová Mladá Boleslav
Aleš  Reif Litomyšl, Svitavy
Jan  Rejda Most
Petra Reková  Praha 2
Ivan Rektor Brno
Ladislava  Rennerová Ústí n. Labem
Pavel Retek Praha 6
Ivana Richterová Praha 6
Alena Rohlíková Brno
Jitka Rokytová Plzeň
Robert Roman Brno
Alena Rossová Louny
Danuše Roubcová Slezská Ostrava
Martin Roubec Ostrava
Zuzana  Roučková Nová Paka
Ivana  Rutarová Třebíč 
Blanka Rychlíková Vsetín
Helena Rytířová Chomutov
Gisela Rytířová Plzeň
Michal Ryzí Brno
Alexandra Sádovská Horní Beřkovice
Vladimíra  Saková Ústí n. Labem
Marta  Sauerová Cheb
Věra Sebroňová Praha 5
Vít Sedláček Moravská Ostrava
Marie  Sedláčková Znojmo
Juraj Serafin Jablunkov, Frýdlant nad Ostravicí
Lenka Sereghyová Praha 7
Stanislav Severa Nové Město na Moravě
Dana Schafferová Mladá Boleslav
Ivo Schenk Písek
Miroslava Sinkulová Praha 4
Jozef Sirovič Most
Sabina Skalová Most
Eva  Skrášková Uherské Hradiště
Renáta  Slaná Opava
Ivan  Slavík Louny
Stanislav Slavík Most
Jana Slonková Ostrava, Havířov
Jitka Smelíková Praha 8
Eva Smolová Benešov
Petr Sobotka Sokolov 
Petr Sobotka Plzeň
Libuše Sobotková Sokolov 
Daniela Sochůrková Brno
Ilona Součková Nové Město na Moravě
Eva Spáčilová Bruntál
Antonín Spal Beroun, Hořovice, Rakovník
Rostislav  Srkal Česká Budějovice
Martina Stará Chomutov
Michaela  Stará Praha 5
Jiří Stehlík Brno
Blanka Stejskalová Praha 2
Radana Stibitzová Praha 4
Helena Straková Chomutov
Pavlína Strnadelová Valašské Meziříčí
Jaroslava Suchá Plzeň
Jolana  Suchánková Nový Jičín
Rene Sumerauer Mělník
Renáta  Sušická Chomutov
Jindra Svátová Praha 4
Jaromír Svoboda Klatovy
Věnceslava  Svobodová Praha 1
Hana Svobodová Nymburk
Eleonóra Szombathová Kyjov
Martina Šádeková Praha 3
Libuše Šedivá Praha 4
Andrea  Šedivá Příbram
Ladislava  Šerclová Hradec Králové
Petr Ševčík Plzeň
Judita  Ševčíková  Písek
Vladimír  Šigut Krnov
Ivana  Šiková Brno
Čeněk Šilar Brno
Michaela  Šimáková Jičín
Jan Šimeček  Jindřichův Hradec
Monika Šimečková Kadaň
Karla Šimíčková Ostrava
Karla  Šimíčková Ostrava
Julius Šimko Rychnov n. Kněžnou, Hradec Králové
Iva Šimmerová Chomutov
Dana Šišková Praha 4
Iva Školoudíková  Ostrava
Monika Škutová Ostrava
Radomír  Šlapal Blansko
Petr Šlemenda Příbram
Pavel  Šmérek Vyškov
Karel Šonka Praha 2
Zilla Šonková Praha 5
Peter Šóš Klecany
Miroslav  Špaček Břeclav
Karel Špaček Havlíčkův Brod
Lea  Šromová Francie
Šárka Štefáčková Hradec Králové
Eva  Štěpánová Ostrava
Katalin Štěrbová  Praha 5
Eva Štolcová Beroun
Blanka Štorková  Praha 5-Zbraslav
Gabriela  Štrinclová Hostivice
Miroslava Štulcová Hodonín
Renáta  Šturcová Karviná 
Svatava Šulcová Kutná Hora
Dagmar Šurelová Brno
Elena Švamberková Přerov
Dita Švarcová  Mladá Boleslav
Ilona Švédová Rakousko
Zorka Švehlová Strakonice
Jiří Táborský Olomouc
Radomír  Taláb Hradec Králové
Pavel  Tauber Havlíčkův Brod
Alena  Tesfayeová Praha 5
Pavel Theiner Brno
Drahoslava Tišlerová České Budějovice
Kristýna Tišlerová Mělník
Ivan Tolde Praha 5
Martina Tomanová Uherské Hradiště
Martin Tomášek Praha 5
Gabriela Trunečková Prostějov
Markéta Tučková  Náchod
Radka Tůmová Praha 10
Ilona Tycarová Praha 5
Markéta Tylová Trutnov
Filip Tylš Praha 8
Eva Ungerová Brno
Karel Vacek Čáslav, Havlíčkův Brod
Hana Vacovská Plzeň
Marta Vachová Teplice
Irena Váchová Jindřichův Hradec
Helena Valentová Litvínov
Jiří Valeš Plzeň
Gabriela Vaĺová Michalovce, SR
Zuzana Vaňásková Hradec Králové
Martina Vančurová Teplice
Vlastimil  Vaněk Jindřichův Hradec
Erika Vávriková Skalica, SR
Tereza  Věříšová Praha 10
Tomáš  Veverka Olomouc, Přerov
Libuše Veverková Přerov
Jana Veverová Písek 
Zuzana  Vimmerová Lattová Klecany
Zdeněk Vojtěch Praha 5
Tereza  Vorlová Praha 2
Miroslav Voronecký Praha 6
Jiřina Vošmerová Třebíč
Olga Vranková Trenčín, SR
Dana Vyskočilová Praze 4
Oldřich Vyšata Rychnov nad Kněžnou
Zdeněk Waller Benešov
Jana Walterová Praha 9
Ludiše Walterová Teplice
Helena Waszniowská Havlíčkův Brod
Jiřina  Zahrádková Plzeň
Jozef Zákopčan Olomouc
Andrea  Zakoutová Ostrava-Třebovice
Vladimír  Zapletal Uherské Hradiště
Jana Zárubová Praha 4, Praha 5
Roman Zatloukal Třinec
Milena  Zdvořilá Chomutov 
Jiří Zillich Česká Lípa
Alena Zumrová Praha 5
Irena Žwaková Orlová

 

 

Graficky stránky navrhl a vytvořil Jan Kremláček